Njoftime falas shtepi me qeraLungomare Orikum me qera apartament ne shitje vlore apartament okazion Apartament lungomare pamje nga deti qera apartament Shtepi me qera Vlore Apartament me qera Shtepi me qera ne vlore lungomare Shtepi apartment Shitje dhermi apartament uji i ftohte Shtepi me qera ... Njoftime me zë ... Aplikacione falas për telefonin tuaj: Mbani kontakt ...Shtepi me qera per afat te gjate. Publikuar: Pri 03 12:11. Shikime: 18. Tani jeni duke parë: 1. Numri i dhomave: 1 Adresa/Rruga: Skels mbas Rosmanit Sipërfaqe: 65 m 2 Kati (Numri i kateve): Kati përdhes të lartë ...Kerkoj shtepi me qera private ne elbasan ose dhe ne pallat .. Preferehet te jete 2+1 bosh ((vetem banjen dhe guzhinen ta ket te mobiluar))) Synohet qe hyrja te mbahet deri ne 5 vjet .. Cmimi te jete nga 100 deri ne 150 mije leke/muaj.. Me shkruani vetem ne whatsapp 0698734104 sepse nuk ndodhem ne shqipri per momentinKërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg. Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj. Sot 00:37 ...Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik gazonjere me qera tirane konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke shtepi me qera pa agjensi kodra e diellit tirane shtepi me qera rruga ...Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike ... Lajmerime.com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.Njoftime.al Njoftimeks.com Njoftime Kosova Njoftime.mk Njoftime Maqedonia e Veriut Njoftime.me Njoftime Mali i Zi ... shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera te lira ne ... shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera 250 shtepi private me qera ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje njoftime falas shtepi me qera shtepi me qera ...Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe njoftime falas shtepi me qera garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir shtepi me qera durres shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera 200 mij lek garsoniere me qera tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje te casa italia shpi me qera shtepi me qira per nje muaj shtepi me qera brryli shtepi me qera yzberisht ...Shtepi ne shitje apo me qera vetem ne platformen iweb.al. Nxito te kapesh cmimet me te mira okazion ne zonat me te mira te tiranes dhe ne cdo vend te shqiperise.: 06857584855 ... 81 njoftime aktive ne ... Jepet shtepi me qeraNje hyrje e cila esht e mobiluar dhe ne gjendje shum te mire.Ndodhet prane qytet studentit rruga" pjeter budi " prane bar ...shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek shptepi me qera 1 mujore shtepi me qera durres garsoniere me qera 100 mij lek fier shtepi me qira ne kamez njoftime falas shtepi me qera shtepi 150 mij lek shtepi me qera yzberisht pallatet cabej 1+1 ...Shtepi me Qera ne Tirane zona (21 Dhjetori/Rruga e Kavajes). Distanca 1.41 km nga qendra. Shtepia eshte 2+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 89m2, ndodhet ne katin e 2. Per me shume klikoni link...#shtepi me qera shkoder ; #kerkoj vajze per ndarje qeraje ; #shtepi me qera 100 mij lek ; #shtepi me qera xhamlliku ; #shtepi ne selite me qera ; #njoftime falas per shtepi me qera ; #park gate tirana ; #shtepi me qera ne itali ne bologna ; #shpi me qera komuna e parisit ; #shtepi me qera rruga don boskoShtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje ...Shtepi me Qera ne Tirane zona (Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo). Distanca 1.09 km nga qendra. Shtepia eshte 1+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 75m2, ndodhet ne katin e 2. Per me shume klikoni link...#Shtepi me Qera 1+1 ne Tirane ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera bosh ; #shtepi me qera ne tirane te lira ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera te bryli ; #kompleksi fratari ; #shtepi me qera durres ; #shtepi me qera astir ; #shtepi 2+1 me qera te rruga e barrikadave ; #shtepi me qera vlore ; #gazeta ...roadtrek brochuresShtëpi me qera. Publikuar: Jan 16 10:49. Shikime: 1. Numri i dhomave: 4 Sipërfaqe: 200 m 2 Numri i kateve: 3 kat Për vendbanimin: E mobiluar Ngrohje: Nuk ka Lloji i shpalljes: Jepet me qera Publikuar nga Person fizik Komuna: Rahovec. Shtëpi me qera.Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe papafingo me qera shtepi me qera 150 mije lek shtepi me qera te lira ne tirane apartamente me qera ne kukes shtepi me qera pa agjensi rruga besim alla garsoniere me qera 100 mij lek konvikt privat 2+1 dhjetori garsoniere me qera tirane shtepi me qera shkoder shtepi 180 mij lek apartament institut shtepi me qera 200 mij lek shtepi ...Pune I Shtepi I Makina. 🛑 JEPET ME QERA : AMBJENT BIZNESI 🔸 SIPERFAQA: 124 m2 🔸 Kati: 7 🔸 Ambjent 2 + 1 🔸 Adresa: Rruga e Dibres, Farmacia 10 Pozicionin me pamje vizuale me shume ...NJOFTIMEFALAS.COM. Njoftime Falas. Jemi partner besnik te biznesit tuaj! Kategorite 1 - Imobiliare Shtepi me Qera Shtepi ne Shitje Ambjente Biznesi me Qera Ambjente Biznesi ne Shitje Truall ose Toke 2 - Njoftime Pune Oferta Vende Pune Kerkesa - kerkoj pune Oferta Kurse Profesionale Oferta - Stazhe Internship 3 - Auto Makina ne shitje Pjese ...iweb.al - Shpallje/Njoftime Falas! Platforma e vetme shqiptare ku ju mundeson te postoni apo shikoni njoftime & shpallje falas, prona, apartamente, hotele, makina me qera, webfaqe, sherbime te ndryshme e shume te tjera! AUTOMJETE. IMOBILIARE.Shtepi me Qera ne Tirane zona (21 Dhjetori/Rruga e Kavajes). . Shtepia eshte 1+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 55m2, ndodhet ne katin e 2. Per me shume...Vila ne shitje apo me qera vetem ne platformen iweb.al. Nxito te kapesh cmimet me te mira okazion ne zonat me te mira te tiranes dhe ne cdo vend te shqiperise.: 06857584855 ... 20 njoftime aktive ne ... Shitet shtepi vile 3 kate shum e bukur ne nje lagje mjaft te qet larg shurmave dhe pluhurit e mobiluar dhe ndertes teresisht e re vila ndodhet ...JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1.ADRESA : RRUGA E DURRESIT https://lnkd.in/dHBi6DVY klikoni linkun me siper (bio insta)...👆 ----- #shtepineshitje #shtepi #qera #blej #njoftimefalas #realestate # ...how to mock resttemplate exchange method using mockito junit 5Njoftime.al Njoftimeks.com Njoftime Kosova Njoftime.mk Njoftime Maqedonia e Veriut Njoftime.me Njoftime Mali i Zi ... shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera te lira ne ... shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera 250 shtepi private me qera ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje njoftime falas shtepi me qera shtepi me qera ...Mar 29, 2022 · Shtepi me Qera Data: 29/03/2022 00:54 Post Id: 26565. Pagesa : 580 Euro: Dhoma|Sallon: 2+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 110.00: ... Njoftime Falas ne email Abonohu Vila ne shitje apo me qera vetem ne platformen iweb.al. Nxito te kapesh cmimet me te mira okazion ne zonat me te mira te tiranes dhe ne cdo vend te shqiperise.: 06857584855 ... 20 njoftime aktive ne ... Shitet shtepi vile 3 kate shum e bukur ne nje lagje mjaft te qet larg shurmave dhe pluhurit e mobiluar dhe ndertes teresisht e re vila ndodhet ...shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera 150 mij leke garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera durres shtepi me qera ne astir garsoniere me qera tirane shtepi me qera pa agjensi te casa italia shpi me qera njoftime falas shtepi me qera shtepi bosh ne astir shtepi me qera astir shtepi me qera don bosko 100 ...Mar 29, 2022 · Shtepi me Qera Data: 29/03/2022 00:54 Post Id: 26565. Pagesa : 580 Euro: Dhoma|Sallon: 2+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 110.00: ... Njoftime Falas ne email Abonohu Tirane,Me Qera Apartament tip1+1,sip.56 m², qeraja 35'000 Leke reja/muaj, kati I, pallat ekzistues 5-kat,tullë e kuqe, në blv.B.Curri, pranë Urës Brrylit në drejtim Maternitetit Ri. Tirane, jepet me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 80 m² 30.000 Leke (Rr.SHTEPI ME QERA - 9 KATESHET, QENDER 9 kateshet , qender | 83 M2 | 500 Euro. Japim apartament 2+1 me qera, tek 9kateshet ne qender.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Cmimi eshte 500 euro., 83 M2🏠 jepet shtepi me qera don bosko 📐jepet me qera 1+1 ,pallat i ri ne rrugen kryesore organizohet nga: 🔻sallon+ kuzhine 🔻dhome ghumi 🔻tualet 📍don bosko ,perball hotel ferrari 📝 350€ per me shume informacio...Shtepi me Qera ne Tirane zona (Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo). Distanca 1.09 km nga qendra. Shtepia eshte 1+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 75m2, ndodhet ne katin e 2. Per me shume klikoni link...Jan 27, 2019 · Njoftime falas per shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi ... Shtepi me Qera ne Tirane zona (Fresku/Linze). . Shtepia eshte 1+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 84m2, ndodhet ne katin e 4. Per me shume klikoni link...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.jepet me qera kati i pare shpi private hyrje me vete vend parkimi vetem guzhina e kompletuar ne çmim përfshihet uji. ...Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën.. Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.conferences in chicago 2022Portali i njoftimeve falas per Pune I Shtepi I Makina. Publikime cdo 24 ore nga individe, biznese apo agjensi private. Produkte online ne Shop24.50,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3+1 E Mobiluar . Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2, Ambjenti 3+1 E Mobiluar ...Leshoj shtepi me Qera ne Fushe Kosove +38349503421. Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes.Jepet me Qira Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Liqeni I Thate mikado53607 Tirane Shtepi me Qera Data: 02/04/2022 10:08 Post Id: 468386SHTEPI ME QERA - PRONA IMOBILIARE 🏡 shtepi me qera 🕵 Online 132 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje Kerko ne Harte Print PREMIUM 1 370 Euro - 1+1+depo Fiks Tek Rruga Kavajës (mulliri) Pllt. 550 Euro 124. 27. Kontaktoni ne numrat e telefonit 00306971615031. Durrës 22 shkurt 10:45 SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA .jepet shtepi private me qera 1+1, dhome gjumi , dhome ndjenje +kuzhine, banjo , korridor, ballkon,, e mobiluar , ndodhet 300metra larg club venues cmimi 200mij lek. per infromacione te tjera kontaktoni ne numrin ...papafingo me qera shtepi me qera 150 mije lek shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera durres konvikt privat 2+1 dhjetori garsoniere me qera tirane shtepi me qera 200 mij lek apartamente me qera ne kukes rruga besim alla shtepi me qera kamez bathore kompleksi gener 2 shtepi me qera ...Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 2, 115 m² 400 Euro (liqeni thate)Last Post ByCentury 21 MikadoShiko ProfilinListo të gjithë titujtMesazh privatListo të gjitha njoftimetVisit Homepage18.03.2022, 12:58Century 21 Mikado. Vlerësimi0 / 5.JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1.ADRESA : RRUGA E DURRESIT https://lnkd.in/dHBi6DVY klikoni linkun me siper (bio insta)...👆 ----- #shtepineshitje #shtepi #qera #blej #njoftimefalas #realestate # ...mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albaniaiweb.al - Shpallje/Njoftime Falas! Platforma e vetme shqiptare ku ju mundeson te postoni apo shikoni njoftime & shpallje falas, prona, apartamente, hotele, makina me qera, webfaqe, sherbime te ndryshme e shume te tjera! AUTOMJETE. IMOBILIARE.subaru upper engine cleaner reviewApartament me qera 1+1 65 metra katror kati pare banim pallat me anshesor 280 mij lek.E padiskutushem.Tek njesia 14 astir.E shtruar me parket. Keshilla per Bleresit 1- Takoni shitesin ne vend publikPostoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike ... Lajmerime.com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.Shtepi me Qera ne Tirane zona (Fresku/Linze). . Shtepia eshte 1+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 84m2, ndodhet ne katin e 4. Per me shume klikoni link...Jan 27, 2019 · Njoftime falas per shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi ... Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg. Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj. Sot 00:37 ...flutter get month nameShtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje ...Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe papafingo me qera apartamente me qera ne kukes shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera durres shtepi me qera te lira ne tirane njoftime falas shtepi me qera shkolla e baletit shtepi me qira per nje muaj shtepi me qera pa agjensi garsoniere me qera tirane shtepi me qera don bosko 100 mij lek hyrje me qera vlore garsoniere me qera ...Shtepi me Qera ne Tirane zona (Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja). . Shtepia eshte 2+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 130m2, ndodhet ne katin e 2. Per me shume...Mar 23, 2022 · Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi me qera durres shtepi private me qera ne tirane ndarje ... Shtepi me qeradurres njoftime falas dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi ...iweb.al - Shpallje/Njoftime Falas! Platforma e vetme shqiptare ku ju mundeson te postoni apo shikoni njoftime & shpallje falas, prona, apartamente, hotele, makina me qera, webfaqe, sherbime te ndryshme e shume te tjera! AUTOMJETE. IMOBILIARE.iweb.al - Shpallje/Njoftime Falas! Platforma e vetme shqiptare ku ju mundeson te postoni apo shikoni njoftime & shpallje falas, prona, apartamente, hotele, makina me qera, webfaqe, sherbime te ndryshme e shume te tjera! AUTOMJETE. IMOBILIARE.Mar 23, 2022 · Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi me qera durres shtepi private me qera ne tirane ndarje ... papafingo me qera apartamente me qera ne kukes shkolla e baletit shtepi me qira per nje muaj shtepi me qera tirane 200 mije leke shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera yzberisht shtepi me qera 150 mij leke hyrje me qera vlore garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera don bosko 100 mij lek shtepi me qera durres te casa italia shpi ...#Shtepi me Qera 1+1 ne Tirane ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera bosh ; #shtepi me qera ne tirane te lira ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera te bryli ; #kompleksi fratari ; #shtepi me qera durres ; #shtepi me qera astir ; #shtepi 2+1 me qera te rruga e barrikadave ; #shtepi me qera vlore ; #gazeta ...Lungomare Orikum me qera apartament ne shitje vlore apartament okazion Apartament lungomare pamje nga deti qera apartament Shtepi me qera Vlore Apartament me qera Shtepi me qera ne vlore lungomare Shtepi apartment Shitje dhermi apartament uji i ftohte Shtepi me qera ... Njoftime me zë ... Aplikacione falas për telefonin tuaj: Mbani kontakt ...Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg. Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj. Sot 00:37 ...Oferta Dites Njoftime Falas, Oferta. Apartamente, Makina, Bicikleta, Celular, Mobilje, Veshje. Te gjitha ne nje vend me lire se kudo.Shtëpi me qera. Publikuar: Jan 16 10:49. Shikime: 1. Numri i dhomave: 4 Sipërfaqe: 200 m 2 Numri i kateve: 3 kat Për vendbanimin: E mobiluar Ngrohje: Nuk ka Lloji i shpalljes: Jepet me qera Publikuar nga Person fizik Komuna: Rahovec. Shtëpi me qera.mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albaniaOkazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe njoftime falas shtepi me qera garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir shtepi me qera durres shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera 200 mij lek garsoniere me qera tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje te casa italia shpi me qera shtepi me qira per nje muaj shtepi me qera brryli shtepi me qera yzberisht ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 2, 115 m² 400 Euro (liqeni thate)Last Post ByCentury 21 MikadoShiko ProfilinListo të gjithë titujtMesazh privatListo të gjitha njoftimetVisit Homepage18.03.2022, 12:58Century 21 Mikado. Vlerësimi0 / 5.doordash presentation pptFalas. 2. Shes apartament 1+1. Falas. JEPET ME QIRA AMBJENT PRANË PROKUROIS ELBASAN. Falas. Jepet Dyqane me Qera. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. ap. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. Okazion. Falas. Foristrade volvo xc90 4x4 2.4 nafte kamio manuale. ... Njoftime të ngjashëm. Kerkoj shtepi me qera. Shto në krahasim. Shpi me qera ...Falas. Shitet toke. Falas. 2. Shes apartament 1+1. Falas. JEPET ME QIRA AMBJENT PRANË PROKUROIS ELBASAN. Falas. Jepet Dyqane me Qera. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. ap. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. Okazion. Falas. Foristrade volvo xc90 4x4 2.4 nafte kamio manuale. Falas. Kerkoj apatrament ... Njoftime të ngjashëm. Kerkoj shtepi ...japim me qira apartament luksoz 3+1+post parkimi ne myslym shyri ! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te vitit 2018 me punime gjithashtu luksoze. organizohet ne nje living room, nje dhome gatimi dhe ngrenie, ...Shtepi private. Shitet shtepi private banimi me siperfaqe 100m2 (2 dhoma gjumi Me nje sallon te madh me kuzhine me open spas , 2 banjo dhe koridori i ndjermjeten) Me ... ELBASAN. 3 / 1. €320. JEPET ME QERA. Para nje jave.Shtepi me Qera ne Tirane zona (21 Dhjetori/Rruga e Kavajes). Distanca 1.41 km nga qendra. Shtepia eshte 2+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 4. Per me shume klikoni link...Shtepi me Qera ne Tirane zona (Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo). Distanca 1.09 km nga qendra. Shtepia eshte 1+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 75m2, ndodhet ne katin e 2. Per me shume klikoni link...Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 2, 115 m² 400 Euro (liqeni thate)Last Post ByCentury 21 MikadoShiko ProfilinListo të gjithë titujtMesazh privatListo të gjitha njoftimetVisit Homepage18.03.2022, 12:58Century 21 Mikado. Vlerësimi0 / 5.Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe njoftime sot shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera durres garsoniere me qera tirane shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera ne astir garsoniere me qera 100 mij lek njoftime falas shtepi me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera don ...SHTEPI ME QERA - 9 KATESHET, QENDER 9 kateshet , qender | 83 M2 | 500 Euro. Japim apartament 2+1 me qera, tek 9kateshet ne qender.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Cmimi eshte 500 euro., 83 M2Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Nëse ke tashmë një llogari aktive apo je regjistruar më parë në një nga portalet e Grupit Çelësi, ti nuk ke nevojë të regjistrohesh sërish. Kliko këtu, fut të dhënat e tua (emër + fjalëkalim), hyr në zonën tënde të përdoruesit dhe vijo me veprimet që kërkon të kryesh pa humbur kohë!Apt 2+1+**2WC (i Pabanuar me Pare) *LIQENI (Kop. Zoologjik) Pllt. i Ri -- PARKET, Elektro A++ **JUG - Perendim Tirane. Shtepi me Qera Data: 22/03/2022 12:58 Post Id: 26565. extra info.Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe papafingo me qera apartamente me qera ne kukes shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera durres shtepi me qera te lira ne tirane njoftime falas shtepi me qera shkolla e baletit shtepi me qira per nje muaj shtepi me qera pa agjensi garsoniere me qera tirane shtepi me qera don bosko 100 mij lek hyrje me qera vlore garsoniere me qera ...Jepet me qera shtepi private 2+1, 140 M2, kati 1, 2 banjo, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, Uje i pijshem 24/h. Kontaktoni ne numrat e telefonit 00306971615031. 25.000 leke.pershendetje jepet shtepi me qera ne zonen babrru shtepia eshte nje shtepi 2 kateshe kati i dyte jepet me qera shtepia eshte e madhe 120 metra katror ku perbehet nga dy dhoma gjumi 1 pritje dhe kuzhin bashke plus ka dhe oborr per parkim makine dhe ...iweb.al - Shpallje/Njoftime Falas! Platforma e vetme shqiptare ku ju mundeson te postoni apo shikoni njoftime & shpallje falas, prona, apartamente, hotele, makina me qera, webfaqe, sherbime te ndryshme e shume te tjera! AUTOMJETE. IMOBILIARE.today match timeofrohet apartament me qera ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes. kjo zone ofron facilitete te shumta si psh : shkolla, kopshte, qendra shendetesore dhe prane qendrave te transportit urban. ndodhet ne "bulevardin zogu i"...iweb.al - Shpallje/Njoftime Falas! Platforma e vetme shqiptare ku ju mundeson te postoni apo shikoni njoftime & shpallje falas, prona, apartamente, hotele, makina me qera, webfaqe, sherbime te ndryshme e shume te tjera! AUTOMJETE. IMOBILIARE.Jepet me qera nje apartament 3+1 për familjarë ose konviktore, 96 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire. numri i kontaktit 0692110899.Njoftime.al Njoftimeks.com Njoftime Kosova Njoftime.mk Njoftime Maqedonia e Veriut Njoftime.me Njoftime Mali i Zi Njoftime.gr Njoftime Greqia Njoftime.it Njoftime Italia Njoftimepune.com Vlero.com - Book And Travel🏠 jepet shtepi me qera don bosko 📐jepet me qera 1+1 ,pallat i ri ne rrugen kryesore organizohet nga: 🔻sallon+ kuzhine 🔻dhome ghumi 🔻tualet 📍don bosko ,perball hotel ferrari 📝 350€ per me shume informacio...Jepet me qera dyqani ne lagjen "Haxhias", ne rruga Piro Shuteriqi Elbasan. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 45m2, ka tualet dhe ndricim natyral. Mund te perdoret per zyre, dyqan, farmaci, laborator, studio dentare etj. Cmimi i qerase eshte 23 000 leke/muaj. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin 068 843 2966pershendetje jepet shtepi me qera ne zonen babrru shtepia eshte nje shtepi 2 kateshe kati i dyte jepet me qera shtepia eshte e madhe 120 metra katror ku perbehet nga dy dhoma gjumi 1 pritje dhe kuzhin bashke plus ka dhe oborr per parkim makine dhe ...Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike ... Lajmerime.com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.Falas. 2. Shes apartament 1+1. Falas. JEPET ME QIRA AMBJENT PRANË PROKUROIS ELBASAN. Falas. Jepet Dyqane me Qera. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. ap. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. Okazion. Falas. Foristrade volvo xc90 4x4 2.4 nafte kamio manuale. ... Njoftime të ngjashëm. Kerkoj shtepi me qera. Shto në krahasim. Shpi me qera ...Shtepi me qeradurres njoftime falas dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi ...Cfare po kerkon? Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje? Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta Celesi.collins english for life listening a2 pre intermediate audio downloadNjoftime.com shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje garsoniere me qera tirane shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi private ...NjoftimeFalas Com. Shtepi me Qera ne Tirane zona (Brryli). . Shtepia eshte 1+0 (e mobiluar) ka siperfaqe 42m2, ndodhet ne katin e 7. Per me shume klikoni link https://lnkd.in/g7FXWHU3 ose link ...Jepet me qera nje magazine 350 m2 + 4.9 metra e larte + 400 m2 + 3.5 metra i larte, kati i dyte,ka dhe nje objekt tjeter 36 m2 me hipotek te rregullt + ka dhe 1300 m2 perpara objektit e pershtatshme per cfare do lloj biznesi por dhe per fabrike. Uje, drita 24 ore me kontrrate elektrike 3 fazore. Cmimi 70 000 leke te reja, i arsyeshem. Me hipoteke te rregullte, me certifikate pronsie. Adresa ...Jepet me qera nje magazine 350 m2 + 4.9 metra e larte + 400 m2 + 3.5 metra i larte, kati i dyte,ka dhe nje objekt tjeter 36 m2 me hipotek te rregullt + ka dhe 1300 m2 perpara objektit e pershtatshme per cfare do lloj biznesi por dhe per fabrike. Uje, drita 24 ore me kontrrate elektrike 3 fazore. Cmimi 70 000 leke te reja, i arsyeshem. Me hipoteke te rregullte, me certifikate pronsie. Adresa ...ofrohet apartament me qera ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes. kjo zone ofron facilitete te shumta si psh : shkolla, kopshte, qendra shendetesore dhe prane qendrave te transportit urban. ndodhet ne "bulevardin zogu i"...Shtepi me Qera ne Tirane zona (21 Dhjetori/Rruga e Kavajes). Distanca 1.41 km nga qendra. Shtepia eshte 2+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 4. Per me shume klikoni link...Falas. Shitet toke. Falas. 2. Shes apartament 1+1. Falas. JEPET ME QIRA AMBJENT PRANË PROKUROIS ELBASAN. Falas. Jepet Dyqane me Qera. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. ap. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. Okazion. Falas. Foristrade volvo xc90 4x4 2.4 nafte kamio manuale. Falas. Kerkoj apatrament ... Njoftime të ngjashëm. Kerkoj shtepi ...Apt 2+1+**2WC (i Pabanuar me Pare) *LIQENI (Kop. Zoologjik) Pllt. i Ri -- PARKET, Elektro A++ **JUG - Perendim Tirane. Shtepi me Qera Data: 22/03/2022 12:58 Post Id: 26565. extra info.Falas. Shitet toke. Falas. 2. Shes apartament 1+1. Falas. JEPET ME QIRA AMBJENT PRANË PROKUROIS ELBASAN. Falas. Jepet Dyqane me Qera. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. ap. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. Okazion. Falas. Foristrade volvo xc90 4x4 2.4 nafte kamio manuale. Falas. Kerkoj apatrament ... Njoftime të ngjashëm. Kerkoj shtepi ...Falas. Shitet toke. Falas. 2. Shes apartament 1+1. Falas. JEPET ME QIRA AMBJENT PRANË PROKUROIS ELBASAN. Falas. Jepet Dyqane me Qera. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. ap. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. Okazion. Falas. Foristrade volvo xc90 4x4 2.4 nafte kamio manuale. Falas. Kerkoj apatrament ... Njoftime të ngjashëm. Kerkoj shtepi ...Jepet me qera shtepi private 2+1, 140 M2, kati 1, 2 banjo, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, Uje i pijshem 24/h. Kontaktoni ne numrat e telefonit 00306971615031. 25.000 leke.staircase problem leetcodeShtepi me Qera ne Tirane zona (Ysberisht/Kombinat/Selite). . Shtepia eshte 1+0 (e mobiluar) ka siperfaqe 38m2, ndodhet ne katin e 1. Per me shume klikoni link https://lnkd.in/gDwXgBkn ose link ...#shtepi me qera shkoder ; #kerkoj vajze per ndarje qeraje ; #shtepi me qera 100 mij lek ; #shtepi me qera xhamlliku ; #shtepi ne selite me qera ; #njoftime falas per shtepi me qera ; #park gate tirana ; #shtepi me qera ne itali ne bologna ; #shpi me qera komuna e parisit ; #shtepi me qera rruga don boskoShtepi me qeradurres njoftime falas dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi ...Kerkoj shtepi me qera. Falas. ap. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. Okazion. Falas. Foristrade volvo xc90 4x4 2.4 nafte kamio manuale. ... Kerkoj nje apartament me qera 1+1, me kushte bashkohore per familjare afer qendres . Cmimi nga 100 deri 150 L . Çmimi: ... Njoftime të ngjashëm.Kerkoj shtepi me qera. Falas. ap. Falas. Kerkoj shtepi me qera. Falas. Okazion. Falas. Foristrade volvo xc90 4x4 2.4 nafte kamio manuale. ... Kerkoj nje apartament me qera 1+1, me kushte bashkohore per familjare afer qendres . Cmimi nga 100 deri 150 L . Çmimi: ... Njoftime të ngjashëm.Oferta Dites Njoftime Falas, Oferta. Apartamente, Makina, Bicikleta, Celular, Mobilje, Veshje. Te gjitha ne nje vend me lire se kudo.Kerkoj shtepi me qera private ne elbasan ose dhe ne pallat .. Preferehet te jete 2+1 bosh ((vetem banjen dhe guzhinen ta ket te mobiluar))) Synohet qe hyrja te mbahet deri ne 5 vjet .. Cmimi te jete nga 100 deri ne 150 mije leke/muaj.. Me shkruani vetem ne whatsapp 0698734104 sepse nuk ndodhem ne shqipri per momentinAMBJENTE PER ZYRA ME QERA NE ZONEN E 21 DHJETORIT NE RRUGEN E KAVAJES (ID 4261712). 21 Dhjetori, ne rrugen e Kavajes | 600 M2 | 3.600 Euro. Jepen ambjente per zyra me qera, siperfaqja duke filluar nga 400 m² deri ne 600 m² , ndertim i ri, ashensor, open space, bosh, fasade xhami e cila ofron mundesi reklamimi, tualet, korridor, punime te reja dhe cilesore, lartesi 3-5 metra, i pershtatshem ...#Shtepi me Qera 1+1 ne Tirane ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera bosh ; #shtepi me qera ne tirane te lira ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera te bryli ; #kompleksi fratari ; #shtepi me qera durres ; #shtepi me qera astir ; #shtepi 2+1 me qera te rruga e barrikadave ; #shtepi me qera vlore ; #gazeta ...JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1.ADRESA : RRUGA E DURRESIT https://lnkd.in/dHBi6DVY klikoni linkun me siper (bio insta)...👆 ----- #shtepineshitje #shtepi #qera #blej #njoftimefalas #realestate # ...Jepet shtepia me qera ne lagjen Bair te tuneli me drita shtepia osht 1 katshe me 4 dhoma koridor banjo ka 5 ari tok garazh per vetur shupa Per ma shum info telefon viber Viber +4917670147464. ... Shtepi me qera . ... Njoftime me zë ...Shtepi me qera per afat te gjate. Publikuar: Pri 03 12:11. Shikime: 18. Tani jeni duke parë: 1. Numri i dhomave: 1 Adresa/Rruga: Skels mbas Rosmanit Sipërfaqe: 65 m 2 Kati (Numri i kateve): Kati përdhes të lartë ...Njoftime falas per shtepi me qera and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania house for rent durres apartment complex house for rent vila for rent tirana albania eyes of tirana apartment luxury house for rent tirana house for rent low price tiranaOkazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe njoftime falas shtepi me qera garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir shtepi me qera durres shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera 200 mij lek garsoniere me qera tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje te casa italia shpi me qera shtepi me qira per nje muaj shtepi me qera brryli shtepi me qera yzberisht ...jcl cond -fc